Elektroinštalácia svojpomocne

Elektroinštalácia svojpomocne

Ušetrite tam kde sa dá ! - takéto služby Vám zatiaľ nikto neponúka ! Elektroinštalácia nieje práve jednou z najlacnejších položiek pri stavbe domu. Ušetrite pár tisíc EUR ! - s nami to zvládne naozaj každý.

Staviate alebo rekunštruujete svoje vysnívané bývane ? Trúfate si na elektroinštaláciu, bleskozvod len neviete ako začať ? Poprípade ste stratili dávne nadobudnuté zručnosti ? 

Neviete aký materiál treba použiť, koľko modulový rozvádač, ake vodiče, ističe, atď...? Nevadí my Vám vo všetkom pomôžeme! Vysvetlíme Vám do bodky na čo si treba dať pozor a čo všetko treba dodržať aby Vam elektroinštalácia správne slúžila a bola zhotovená podľa normy STN.

Od dodávky potrebného materiálu za internetové ceny, Vám poskytneme podrobný návod ako previesť tú správnu montáž. Poskytneme Vám naše dlhoročné súsenosti ! (platí pre celé Slovensko, v rámci Nitry a okolia Vám vieme zabezpečiť materiál osobne, ostatné posielame kuriérom)

V prípade, že si netrúfate na následné zapojenie rozvodovej skrine s ističmi, nevadí, po dohode Vám ju prídeme zapojiť aby všetko fungovalo správne, tak ako má.

K tomu všetkému, aby Vám práca išla od ruky, tak po dohode vieme prenajať profi potrebné náradie v okolí Nitry. (Fréza na drážkovanie + vysávač, búracie kladivo, atď....)

V prípade záujmu nás kontaktujte, ak máte ďalšie otázky rovno volajte 0944 366 444

S nami je dohoda istá.