• Po - Sob. 7.00 - 17.00 Nedeľa voľno
  • + 421 944 366 444 info@elektrikari-nitra.sk

ELEKTROINŠTALÁCIA

HomeELEKTROINŠTALÁCIA

Patríme medzi TOP 5 firmy v Nitre a okolí.

Elektrina je ako vzduch je všade okolo nás a často krát si ju vôbec neuvedomujeme aká je dôležitá pre náš každodenný život. Berieme ju ako samozrejmosť a spomenieme si na ňu až keď vypadne.

Štandardná elektroinštalácia u nás znamená vysokú kvalitu prevedenia tak ako keď si môžete dopriať za menej peňazí viac komfortu pretože nám záleží na Vašej spokojnosti.

Inteligentná elektroinštalácia je ako keď prestanete s fabie do najluxusnejšieho auta, na začiatku môžete mať strach ako sa také auto šoféruje a nakoniec sa vam to bude páčiť a poviete si že to stálo za výmenu. Inteligentná elektroinštalácia vie robiť nespočetné množstvo úkonov za vás, taktiež vás môže ochrániť pred viacerými nepríjemnosťami a zabezpečiť vysoký štandard bývania. Nakoniec sa to auto naučíte ovládať s úplnou ľahkosťou.

 

Pri realizácii elektroinštalácie je dôležitá bezpečnosť, pretože ako každý pozná elektrický prúd dokáže pekne potriasť a práve preto dbáme na bezpečné prevedenie elektroinštalácie. S nami si môžete si istý že vaše bývanie bude v bezpečí.

Realizujeme profesionálne Elektroinštalácie nielen pre rodinné domy. Ak hľadáte firmu alebo špecialistov ktorý sa Vám postarajú o elektroinštaláciu sme vám k dispozícii. Stavbu zabezpečíme od projektu až po záverečnú revíziu pred kolaudáciou.

Elektrikári Nitra jednotka na trhu v oblasti elektroinštalácií pre rodinné domy.

Elektroinštalácia na mieru je presne ušitá pre Vás tak, ako keď si dáte ušiť šaty alebo oblek osobnému krajčírovi. Prispôsobíme a Zrealizujeme ju na mieru presne podľa vašich požiadaviek.
Okrem klasickej elektroinštalácie realizujeme ovládanie domácnosti SMART aj cez mobilnú aplikáciu: 
– osvetlenie, smievanie – senzorové spúštenie
– elektrické kúrenie – ovládane SMART WIFI
– žalúzie a veľa iných prvkov ovládaných mobilom
 
Máme toho viac, stačí nás kontaktovať !