• Po - Sob. 7.00 - 17.00 Nedeľa voľno
  • + 421 944 366 444 info@elektrikari-nitra.sk

Fotovoltika

HomeFotovoltika

Naša Úspora Fotovoltikou 

Môžeme Vám jasne ukázať a ako na štátnu dotáciu 1500€ a uchopiť ju pre Vašu úsporu. 

Rozmýšlate nad tým čo všetko ku tomu treba a že to bude príliž veľa a problémov ? Dobrá správa je, že o všetko sa postaráme a s Vaším súhlasom to môžeme pevne uchopiť a pustiť sa do toho !

Stále sa pýtate čo je úspora fotovoltikou ?

Je fotovoltická výroba elektrickej energie s možnosťou virtuálnej batérie s online kontrolou vo vašom mobile.

Čo to znamená viruálna batéria? Je to pomyselná batéria ktorú Vám poskytne Váš dodávateľ elektrickej energie, to znamená že, fotovoltika vyrába elektrickú energiu a posiela ju do siete aj počas toho ak nie ste doma a ukladá sa Vám do virtuálnej batérie. Prídete domov zapnete svetlo a vaše elektromerové hodiny stoja odber energie sa nepočíta. No nie je to skvelé ??? 🙂

A ešte ku tomu všetkému Vám odporučíme malý bonus aby ste ušetrili čo najviac € z vašej peňaženky.

Fotovoltická výroba elektrickej energie s možnosťou uloženia elektriky do batérií ?

Vyrobená elektrická energia sa Vám ukladá do batérií s ktorých následne viete využiť elektrickú energiu. Životnosť batérií býva počtom cyklov nabitia a vybitia batérií. Tento systém  má výhodu že nemusíte byť závislí na dodávke elektrickej energie od výrobcov a dodáveteľov elektrickej energie

Fotovoltický ohrev Vody.

Spolu s fotovoltickým systémom inštalujeme bojler ktorý je na ohrev teplej vody. Je tu možnosť pripojiť aj s plynovým kotlom.

Kombinácia Ohrev teplej vody s virtuálnou batériou je taktiež velmi obľúbený kde Vám vieme nastaviť po zohriati teplej vody prebytočnú energiu pustiť do úspory elektrickej energie.

 

Tak ako ste sa rozhodli ? Kontaktuje nás ?

Čo ak by sme Vám k tomu všetkému Fotovoltický systém navrhli tak aby jeho využiteľnosť bola čo najúčinnejšia ? Páčila by sa Vám táto myšlienka ? Presne tak to aj robíme na mieru s osobitným prístupom ku každému zákazníkovy.

Ak by ste sa rozhodli práve pre nás, tak tým môžete získať úsporu vašich peňazí v tejto nie ľahkej dobe, ktorá vyžaduje aby bol človek pripravený si znížiť mesačné náklady na bývanie tak ako sa len dá.

Každý náš zákazník získa kompletný BEZPLATNÝ dvojročný servis, v prípade chyby alebo poruchy zapríčinenej s našej strany.  A taktiež garanciu vrátenia peňazí ak sa Vám investícia nevráti ! 

 

 

 

 

 

FACEBOOK

Fotovoltaika pre rodinné domy.

Pýtate sa čo je fotovoltaika ?

Je to výroba elektrickej energie ZADARMO energiu získavate zo slnka, a to aj čiastočne keď je zamračené. Slnko zatiaľ faktúry neposiela ! 🙂 Fotovoltické panely majú 20 ročnú záruku, to znamená že máte zaručené istých ďalších 15 rokov výrobu elektrickej energie zadarmo. Životnosť panelov udávaná výrobcom MINIMÁLNE 30 rokov s účinnosťou okolo 75%.

Inštalácie aj pre firmy a Fotovoltické elektrárne

Fotovoltika a návratnosť investície ?!

Pýtate sa na návratnosť ? Tak v tomto prípade Vás potešíme a to určite ! Pretože návratnosť investície je istá.  Predstavte si že, ročne sa dá ušetriť na spotrebe elektrickej energie až 500 Eur tak Vám je zrejmé že návratnosť vie byť už po 5 tich rokoch od inštalácie, pri inštalácii systému s maximálnym výkonom do 3,5 MWh.