• Po - Sob. 7.00 - 17.00 Nedeľa voľno
  • + 421 944 366 444 info@elektrikari-nitra.sk

Fotovoltika

HomeFotovoltika

Naša Úspora Fotovoltikou 

Je veľa foriem ako investovať alebo sporiť peniaze a ten najúčinnejší systém je, ktorý funguje a dokáže reálne ušetriť peniaze. Práve preto Vám ponúkame Úspornú domácnosť na základe ktorej Vám môžeme aj pri elektroinštalácii navrhnúť Fotovoltiku, ktorá Vám vie znížiť účty za Elektrickú energiu. Ceny neustále stúpajú a preto sa oplatí šetriť. Vypočítame Vám tú najvhodnejšiu alternatívu pre Vaše bývanie na to aby ste si znížili mesačné náklady na bývanie.

Stále sa pýtate čo je úspora fotovoltikou ?

Je fotovoltická výroba elektrickej energie s možnosťou virtuálnej batérie s online kontrolou vo vašom mobile.

Čo to znamená viruálna batéria? Je to pomyselná batéria ktorú Vám poskytne Váš dodávateľ elektrickej energie, to znamená že, fotovoltika vyrába elektrickú energiu a posiela ju do siete aj počas toho ak nie ste doma a ukladá sa Vám do virtuálnej batérie. Prídete domov zapnete svetlo a vaše elektromerové hodiny stoja odber energie sa nepočíta. No nie je to skvelé ??? 🙂

A ešte ku tomu všetkému Vám odporučíme malý bonus aby ste ušetrili čo najviac € z vašej peňaženky.

Fotovoltická výroba elektrickej energie s možnosťou uloženia elektriky do batérií ?

Vyrobená elektrická energia sa Vám ukladá do batérií s ktorých následne viete využiť elektrickú energiu. Životnosť batérií býva počtom cyklov nabitia a vybitia batérií. Tento systém  má výhodu že nemusíte byť závislí na dodávke elektrickej energie od výrobcov a dodáveteľov elektrickej energie

Fotovoltický ohrev Vody.

Spolu s fotovoltickým systémom inštalujeme bojler ktorý je na ohrev teplej vody. Je tu možnosť pripojiť aj s plynovým kotlom.

Kombinácia Ohrev teplej vody s virtuálnou batériou je taktiež velmi obľúbený kde Vám vieme nastaviť po zohriati teplej vody prebytočnú energiu pustiť do úspory elektrickej energie.

 

 

 

 

 

FACEBOOK

Fotovoltaika pre rodinné domy.

Pýtate sa čo je fotovoltaika ?

Je to výroba elektrickej energie ZADARMO energiu získavate zo slnka, a to aj čiastočne keď je zamračené. Slnko zatiaľ faktúry neposiela ! 🙂 Fotovoltické panely majú 20 ročnú záruku, to znamená že máte zaručené istých ďalších 15 rokov výrobu elektrickej energie zadarmo. Životnosť panelov udávaná výrobcom MINIMÁLNE 30 rokov s účinnosťou okolo 75%.

Inštalácie aj pre firmy a Fotovoltické elektrárne

Fotovoltika a návratnosť investície ?!

Pýtate sa na návratnosť ? Tak v tomto prípade Vás potešíme a to určite ! Pretože návratnosť investície je istá.  Predstavte si že, ročne sa dá ušetriť na spotrebe elektrickej energie až 500 Eur tak Vám je zrejmé že návratnosť vie byť už po 5 tich rokoch od inštalácie, pri inštalácii systému s maximálnym výkonom do 3,5 MWh.