elektrikari-nitra-fotovoltika.png

Fotovoltika

Aké by to bolo,

menej platiť za elektrinu ?

Ak budete čítať pozorne môžete zistiť ako viete zarobiť na FVE. V minulosti nebol taký problém s cenou elektrickej energie bola lacná. Dnes už je to inak, stále stúpa a najme pre firmy. Hnevá vás ak platíte vysoké účty za elektrinu, dobrá správa je že si ich vieme znížiť.  Veľmi jednoducho, už pri 6kW výkone vám vieme ušetriť od 1000€ a viac za rok. Tie peniaze zostanú vám a môžete ich použiť na čokoľvek čo vás baví. 

Čím dlhšie sa budete rozhodovať, tým viac zaplatíte za elektrinu, 99% ľudí sa rozhodlo správne a po oslovení si nechali znížiť ročné náklady na elektrinu.

Vyžiadajte si cenovú ponuku od Elektrikári-Nitra.

Prečo my?

Už 7 rokov inštalujeme FVE v Nemecku, kde iba za minulý rok sme nainštalovali cez 15700 kusov panelov na strechách Firiem a Domácností a mesačne šetríme našim zákazníkom viac ako 770 000€ :) a to iba za rok 2021. Kvalitný nemecký systém prác a skúseností od nás dostanú všetci.

Ku každej inštalácii pripájame 12 ročné skúsenosti v oblasti energetiky a 15 ročné v oblasti elektro. 

FVE systém vám navrhneme, prispôsobíme, tak aby vám vyhovoval a dokázal fungovať čo najefektívnejšie a tým zarábal čo najviac € !

 Vyžiadajte si cenovú ponuku od Elektrikári-Nitra.

elektrikari nitra.png

Elektromobilita

ElektroAutá
cez fotovoltaiku?

nabijanie-auta-doma.jpg

ElektroAuto 

Jazdiť na elektriku zadarmo ?

Pýtali sa nás naši zákazníci, či si vedia nabíjať ich ElektroAutá cez fotovoltaiku. Uspokojili sme ich inštaláciou, nabíjacej stanice wallbox a to priamo u vás doma.

 

REFERENCIE

od spokojných 
zákazníkov

recenzia 1.png

Profesionálny prístup a skvele odvedená robota. Odporúčam 👍🔝

To Erb

Váš vlastný fotovoltický systém Vám

ZARÁBA PENIAZE

ELEKTRIKARI-NITRA.png