• Po - Sob. 7.00 - 17.00 Nedeľa voľno
 • + 421 944 366 444 info@elektrikari-nitra.sk

Kontakt

HomeKontakt

Elektro & Kúrenie Nitra - Kontakt


  Sme veľmi radi že nás kontaktujete – práve preto Vám budeme čo najrýchlejšie odpovedať na Vaše požiadavky. Budeme radi ak nám do správy napíšete o čo máte záujem. 

  • Adesa

   Elektro & Kúrenie s.r.o. Golianovská 61, 949 07 Nitra

  • Email

   info@elektrikari-nitra.sk

  • Zavolajte

   +421 944 366 444

  Elektrikári Nitra – informácie

  Elektrikári Nitra pre Vás zabezpečia kompletné profesionálne elektroinštalácie, úsporu vašich financií FOTOVOLTAIKOU a realizácie podlahového kúrenia bytov, rodinných domov i kancelárií. Kladieme dôraz na spokojnosť zákazníka a neustále skvalitňujeme a rozširujeme portfólio našich služieb.

  Naši odborní elektrikári pre vás zabezpečia profesionálne elektroinštalačné práce ako sú realizácia elektrickej prípojky, vysekanie drážok a natiahnutie novej kabeláže, montáž bleskozvodu, ističov, vypínačov a zásuviek, zapojenie elektrospotrebičov a mnohé ďalšie. Po zhotovení elektroinštalácie či bleskozvodu sa postaráme aj o samotnú revíziu, teda o vykonanie odbornej prehliadky a odbornej skúšky. Samozrejmosťou po vykonaní revízie je odovzdanie revíznej správy ako právoplatného dokladu o stave vášho zariadenia.

  Zabezpečíme pre Vás tiež elektroinštaláciu smart domácnosti, aby ste ju mohli rýchlo a jednoducho ovládať cez váš mobil. Osvetlenie, kúrenie, nastavenie žalúzií či iné prvky si viete jednoducho nastaviť cez mobilnú aplikáciu podľa vašich predstáv.
  Myslíme tiež na Vašu bezpečnosť a preto Vám ponúkame kvalitnú zabezpečovaciu techniku, spolu s montážou a servisom. Nainštalujeme Vám alarm či profesionálny kamerový systém, aby sme Vám zaistili pocit bezpečia a pohodlia u vás doma.
  Ponúkame Vám tiež revolučné centrálne rekuperačné jednotky. Majte doma stále čerstvý vzduch a zabezpečte si bývanie bez plesní, ktoré by mohli škodiť Vášmu zdraviu. Okrem toho si vďaka inteligentnému vetraniu (rekuperácií) zlepšíte kvalitu spánku, sústredenia sa a tiež ušetríte náklady na kúrenie.